KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285306
nr 1628 5306
Arvid Andersson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Katt. Signerad. Olja på pannå, 21z17 cm, yttermått inklusive ram: 35x31 cm
Arvid Andersson, svensk målare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:11:32
14/6 15:48:45