KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285306

nr 1628 5306

Arvid Andersson

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Katt. Signerad. Olja på pannå, 21z17 cm, yttermått inklusive ram: 35x31 cm

Arvid Andersson, svensk målare född 1934.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2024
kl 20:11:32

14/6 15:48:45 1      Vinnande bud

Arvid Andersson

Läs mer om Arvid Andersson